Leonardo White Oriental vůně

Produkt Leonardo White Oriental vůně z kategorie parfémy od výrobce Leonardo najdete na parfemy-obleceni.cz za 390 Kč. Celý popis Leonardo White Oriental vůně - 390 2 390 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Náplň do bytové vůně Leonardo

Typ vůně:

  • orientální


Složení:

  • Hlava: bergamot, pomeranč, ovoce
  • Srdce: jasmín, růže, skořice
  • Základ: vanilka, jantar, pižmo


Obsah 10 ml


Skleněné doplňky LEONARDO jsou inspirovány italským způsobem života a vytvářeny umělci. Značka inspirovaná Leonardem da Vinci a jeho uměním znamená neustále hledat nová, geniální řešení a implementovat je esteticky k dokonalosti.

Německá firma LEONARDO již od roku 1859 vytváří nadherné produkty ze skla a dnes je jedničkou na německém trhu. Každý rok má 800 nových produktů, které jsou mnohem více než jen funkční. Jsou nadčasové, krásné a obohacují život - také jako výraz individuálního životního stylu.

LEONARDO inspiruje - také svým designem. Společnost LEONARDO spolupracuje s renomovanými designéry úspěchem: Německá cena za design, cena Home Deco a cena Reddot Design Award 2008 jsou jen třemi příklady mnoha .

Nádherné designové objekty od LEONARDO kombinují kultovní design s smyslnými vůněmi nejvyšší kvality - a vytvářejí zcela novou kategorii: Art of Home Fragrance.

 

leonardo_esenza2_aurio

Vlastnosti produktu

Obsah:10 ml
Druh vůně:Květinová
Druh vůně:Orientální
Ean: 4260584030572 Značka: Leonardo Prodejce: Aurio
56608
Produktů
245
Kategorií
61
Značek