Rodial Powder Precision Brush

Produkt Rodial Powder Precision Brush z kategorie přípravky na tvář od výrobce Rodial najdete na parfemy-obleceni.cz za 1296 Kč. Celý popis 1296 Kč 1620 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Štětec na pudr

Husté šikmé štětinky jsou perfektní pro precizní nanášení pudrových produktů – bronzeru, tvářenky, highlighteru i klasického pudru. Nabírá přesné množství pudru a dokonale ho zapracovává do pleti. Skvělý také pro konturování.


Vlastnosti štětce

  • Vhodný pro pudr, bronzer i tvářenku
  • Umožňuje precizní aplikaci
  • Nabírá přesné množství pudru
  • Husté štětinky jsou na pleti příjemné


Doporučené použití:

S pomocí štětce naberte pudr a oklepejte přebytek produktu. Aplikujte na celý obličej pro zafixování make-upu.

 

rodial_skin_makeup_AURIO2

Inovativní pleťové a dekorativní přípravky

Rodial vždy spojuje prvotřídní anti-aging ingredience a unikátní receptury a kombinuje tak klinicky ověřené přírodní složky s nejnovějšími technologickými inovacemi.

 

Vyzkoušejte pleťovou péči celebrit

Britské, luxusní přípravky Rodial jsou více než 20 let oblíbené po celém světě, a to i u těch nejnáročnějších celebrit a světově známých vizážistů.

rodial_skin_makeup_AURIO3

 

rodial_skin_makeup_AURIO4

Luxusní londýnská značka

Značku Rodial založila v roce 1999 bývalá beauty redaktorka Maria Hatzistefanis. Během své kariéry spolupracovala s nejznámějšími světovými vizážisty a získala perfektní vhled do světa kosmetiky. Vycítila tehdy mezeru na trhu a navrhla vlastní řadu cílené pleťové péče a exkluzivních make-upů.

Její přípravky si vysloužily celosvětový ohlas – dnes Rodial najdeme ve 35 zemích a ve více než 2 tisícovkách luxusních obchodů po celém světě, a to včetně legendárních domů Harrods, Harvey Nichols a Saks Fifth Avenue.

uk_flag

 

Vlastnosti produktu

Obsah:1 ks
Ean: 5060725470651 Značka: Rodial Prodejce: Aurio
48290
Produktů
241
Kategorií
61
Značek