Rodial The Multi-Blend Brush 12

Produkt Rodial The Multi-Blend Brush 12 z kategorie přípravky na tvář od výrobce Rodial najdete na parfemy-obleceni.cz za 952 Kč. Celý popis 952 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Univerzální štětec na make-up

Jeden multifunkční štětec, který vám skvěle poslouží k mnoha účelům. Zvládne aplikaci tekutých i pudrových přípravků. Díky zúženému tvaru s ním precizně a rovnoměrně nanesete make-up, pudr i tvářenku. Pro profesionální a sjednocené nalíčení.


Vlastnosti štětce:

  • Multifunkční & univerzální štětec
  • Vhodný pro pudrové i krémové produkty
  • Jednoduchá a rychlá aplikace
  • Skvělý na cestování


Doporučené použití:

  • S pomocí štětce naberte přípravek a aplikujte na obličej.

 

rodial_skin_makeup_AURIO2

Inovativní pleťové a dekorativní přípravky

Rodial vždy spojuje prvotřídní anti-aging ingredience a unikátní receptury a kombinuje tak klinicky ověřené přírodní složky s nejnovějšími technologickými inovacemi.

 

Vyzkoušejte pleťovou péči celebrit

Britské, luxusní přípravky Rodial jsou více než 20 let oblíbené po celém světě, a to i u těch nejnáročnějších celebrit a světově známých vizážistů.

rodial_skin_makeup_AURIO3

 

rodial_skin_makeup_AURIO4

Luxusní londýnská značka

Značku Rodial založila v roce 1999 bývalá beauty redaktorka Maria Hatzistefanis. Během své kariéry spolupracovala s nejznámějšími světovými vizážisty a získala perfektní vhled do světa kosmetiky. Vycítila tehdy mezeru na trhu a navrhla vlastní řadu cílené pleťové péče a exkluzivních make-upů.

Její přípravky si vysloužily celosvětový ohlas – dnes Rodial najdeme ve 35 zemích a ve více než 2 tisícovkách luxusních obchodů po celém světě, a to včetně legendárních domů Harrods, Harvey Nichols a Saks Fifth Avenue.

uk_flag

 

Vlastnosti produktu

Obsah:1 ks
Pro koho:Pro ženy
Ean: 5060027066644 Značka: Rodial Prodejce: Aurio
41115
Produktů
254
Kategorií
62
Značek