Scotch & Soda Women Island Water EDP Obsah: 90 ml

Produkt Scotch & Soda Women Island Water EDP Obsah: 90 ml z kategorie parfémy od výrobce Scotch & Soda najdete na parfemy-obleceni.cz za 1590 Kč. Celý popis 1590 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Ovocná, dřevitá, květinová parfémovaná voda pro ženy

Vůně začíná šťavnatým tónem černého rybízu, povzbuzeného aromatickou čerstvostí semen angeliky. Tato svěžest ustupuje ženskému srdci jasmínu, obohacenému o smyslnost lončatníku. Celá kytice je navíc obklopena tóny kokosu. V závěru se odhalí stopa připomínající vlhkou slanou kůži zahřátou sluncem.

Jako nezapomenutelný den na pláži…


Složení: 
(informace o složení parfémů)

  • Hlava: černý rybíz, semena angeliky
  • Srdce: lončatník, jasmín, kokos   
  • Základ: pačule, exotické dřevo, kůže se stopou mořské soli


Zavřete oči a ucítíte jemný mořský vánek jemně hladící vaši tvář. Slunce je vysoko na obloze a držíte v ruce chlazený nápoj. Všechny tyto myšlenky vzbuzují emoce, které nám dávají příjemný pocit a nádech putování. Díky svůdné vůni se vaše dovolená stane skutečností a doprovází vás v každodenním životě.

Amsterdamská módní značka Scotch & Soda uvádí na trh dvě nové vůně, které symbolizují lásku k autentičnosti a neustálému objevování. Scotch & Soda má vybraný tým průzkumníků a sběratelů, kteří hledají speciální poklady po celém světě. Nezáleží na tom, jestli se jedná o obraz, báseň nebo vůni. Fascinující nálezy znovu a znovu vyvolávají neukojitelnou vášeň a zvědavost módní značky.

 

scotch_and_soda_brand_AURIO-CZ

Vlastnosti produktu

Obsah:90 ml
Druh vůně:Ovocná
Druh vůně:Květinová
Druh vůně:Dřevitá
Ean: 4260584032552 Značka: Scotch & Soda Prodejce: Aurio
48290
Produktů
241
Kategorií
61
Značek