The Organic Pharmacy Calcium & Magnesium Complex antistresové minerály s hořčíkem

Produkt The Organic Pharmacy Calcium & Magnesium Complex antistresové minerály s hořčíkem z kategorie doplňky stravy od výrobce The Organic Pharmacy najdete na parfemy-obleceni.cz za 679 Kč. Celý popis 679 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Antistresové minerály s hořčíkem / Anti-stress komplex s hořčíkem

potravinový doplněk

Zmírňuje křeče a napomáhá usínání. Pečlivě sestavený komplex antistres minerálů, který příznivě působí na nervový systém, imunitu, kosti a svaly. Obsažený hořčík, známý pro své zklidňující účinky, ovlivňuje celkem více než 300 procesů v těle ‒ ulevuje od svalových křečí (včetně premenstruačních), a je tak vhodný pro pravidelné sportovce, kteří mohou trpět nižší hladinou magnesia.

Anti-stress komplex obsahuje také dobře vstřebatelný vápník v citrátové verzi, zinek a vitamin D, které společně podporují zdraví kostí a normální funkci imunitního systému.


Proč si antistresové minerály zamilujete:

  • mají zklidňující účinky na psychiku
  • přispívá k dobrému stav kostí
  • podporuje imunitní systém
  • pomáhají při nespavosti a stresu
  • mírní svalové a menstruační křeče


Blahodárné složení:

  • hořčík ‒ podporuje zdravý nervový systém. Je nezbytný pro vstřebávání vitaminů B1 a B6. Jeho nedostatek vede k premenstruačním a svalovým křečím, nespavosti, bušení srdce, únavě, podrážděnosti a kardiovaskulárním problémům.
  • vápník ‒ je důležitý pro udržení pravidelného srdečního rytmu a přenos nervových impulsů. Nedostatek vápníku způsobuje potíže s kostmi, zuby, svalové křeče a třes, vysoký krevní tlak, nervozitu, nespavost a bolesti kloubů.
  • vitamin D3 ‒ známý také jako sluneční vitamin. K jeho tvorbě v našem organismu totiž napomáhá sluneční záření. Přispívá k normální funkci imunitního systému.
  • zinek ‒ minerál důležitý pro regeneraci a hojení pokožky. Lidé s nízkým obsahem zinku jsou náchylní k tvorbě jizev a strií. Hraje důležitou roli v imunitních funkcích.


Doporučené užívání:

Užívejte 2 tobolky denně před spaním.


Složení:

Calcium Citrate; Magnesium Citrate; Capsule shell: Hydroxypropyl Methylcellulose; Bulking agent: Microcrystalline Cellulose; Zinc Citrate; Vitamin D3 (Cholecalciferol).

 

Vlastnosti produktu

Obsah:60 ks
Účinek:Spánek
Účinek:Zklidnění
Účinek:Imunita
Účinek:Proti křečím
Ean: 5060373521521 Značka: The Organic Pharmacy Prodejce: Aurio
41115
Produktů
254
Kategorií
62
Značek