The Organic Pharmacy Holy Basil B Complex

Produkt The Organic Pharmacy Holy Basil B Complex z kategorie doplňky stravy od výrobce The Organic Pharmacy najdete na parfemy-obleceni.cz za 740 Kč. Celý popis 740 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Vitaminový B komplex s bazalkou

Potravinový doplněk

Mírní stres a zklidňuje přetížený nervový systém. Vitaminový komplex s výtažkem z bazalky svaté s obsahem 3,6 % přírodního niacinu. Extrakty z guave a citronu dodávají tělu 100% přírodní vitaminy B1, B2, B3, B5, B6 a B9 spolu s fytochemikáliemi. Právě vyšší dávky vitaminu B napomáhají udržet zdravý nervový systém.

Reakce těla na přemíru stresu může být různá, běžná je únava či časté nachlazení a infekce. Dlouhodobé vystavování stresu může vést k vyčerpání nadledvin a vzniku tzv. adrenální únavy. Ta se pak projevuje velmi různě: zažívacími potížemi, průjmy, syndromem dráždivého tračníku, únavou, špatnou kvalitou spánku, neschopností vypnout, panickými záchvaty, větší náchylností k infekcím a chřipkám či kožními vyrážkami.

Adrenální únava je podle některých výzkumů problém, který se týká až 80 % lidí, a to přesto, že si toho většinou nejsou vědomi.


Proč si vitaminový B-komplex zamilujete:

  • zvyšuje odolnost organismu vůči stresu
  • snižuje únavu a vyčerpání organismu
  • pomáhá nastolit hormonální rovnováhu
  • podporuje zdraví srdce a ovlivňuje správný tlak
  • chrání játra a udržuje zdravý zažívací systém
  • napomáhají udržet zdravý nervový systém
  • podporuje imunitní systém


Blahodárné složení:

  • bazalka svatá (tulsi) ‒ bylina často využívaná v ajurvédské medicíně pro své protizánětlivé a zklidňující účinky. Pomáhá tělu lépe se adaptovat na vnější stresující prostředí, působí na normalizaci hladiny stresových hormonů včetně kortizolu. Funguje jako adaptogen, který pomáhá snížit fyzické a psychické účinky stresu. Podporuje oblast nadledvin ‒ právě ty tělu umožňují lépe se vyrovnávat se zátěžovými situacemi.
  • extrakt z citronu ‒ obsahuje 100% přírodní vitaminy B1, B2, B3, B5, B6 a B9 spolu s fytochemikáliemi.
  • extrakt z guave ‒ obsahuje 100% přírodní vitaminy B1, B2, B3, B5, B6 a B9 spolu s fytochemikáliemi.

 


Doporučené užívání:

Užívejte 2 tobolky denně ‒ ráno. Vhodné pro dospělé i dospívající.


Složení:

Holy Basil (Ocimum Sanctum Leaf), Vitamin B1, Vitamin B2, Vitamin B3, Vitamin B5 (Tocopherol), Vitamin B6, Folic Acid, Guava Extract, Lemon (Citrus Limonum)*, Natural Phytochemicals

Vlastnosti produktu

Obsah:60 ks
Účinek:Imunita
Účinek:Zdravý nervový systém
Účinek:Proti stresu
Účinek:Zdravé zažívání
Účinek:Při vyčerpání
Ean: 5060063495958 Značka: The Organic Pharmacy Prodejce: Aurio
48290
Produktů
241
Kategorií
61
Značek