The Organic Pharmacy Intense Moisture Boost Kit

Produkt The Organic Pharmacy Intense Moisture Boost Kit z kategorie kosmetické sady od výrobce The Organic Pharmacy najdete na parfemy-obleceni.cz za 1820 Kč. Celý popis 1820 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Dárkový set pro intenzivní hydrataci

Obsahuje výjimečně silné hydratační pomocníky – pleťovou masku a sérum s kyselinou hyaluronovou. Oba přípravky obsahují trojmolekulární formu kyseliny hyaluronové, která proniká do svrchních i hlubších vrstev pokožky. Pleť okamžitě zpevňuje a vyplňuje drobné vrásky i linky. Jako dárek – odličovací mušelínový ručník!


Intense Moisture Boost Kit obsahuje:

Hyaluronic Acid Corrective Mask
Hydratační maska s kyselinou hyaluronovou. Obsahuje trojmolekulární formu kyseliny hyaluronové v silné 0,2% koncentraci, která umožňuje vstřebávání do svrchních i hlubších vrstev pokožky. Okamžitě pleť zpevňuje a vyplňuje vrásky. Perfektní intenzivní péče pro suchou a dehydratovanou pleť.

Hyaluronic Acid Serum
Intenzivní hyaluronové sérum pleti dodává nejen hydrataci, ale rovněž vyplňuje drobné linky a vrásky. Obsahuje tři různé formy 0,2% kyseliny hyaluronové s perfektní vstřebatelností. Zlepšuje ochrannou bariéru kůže, uzamyká v pleti vlhkost a intenzivně vylepšuje její vzhled. Esenciální olej z grapefruitu dodává séru příjemnou vůni!

Jako dárek – čisticí a odličovací mušelínový ručník.

Ean: 5060373522276 Značka: The Organic Pharmacy Prodejce: Aurio
41115
Produktů
254
Kategorií
62
Značek