The Organic Pharmacy Overnight Repair Kit

Produkt The Organic Pharmacy Overnight Repair Kit z kategorie kosmetické sady od výrobce The Organic Pharmacy najdete na parfemy-obleceni.cz za 1200 Kč. Celý popis 1200 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Dárkový set pro noční péči s retinolem

Set skrývá dva intenzivní přípravky s enkapsulovaným retinolem, který má nejen silné obnovující účinky, ale i dobrou snášenlivost. Sérum a korektivní maska v průběhu noci podporují tvorbu kolagenu, sjednocují tón pletí a vyhlazují vrásky. Jako dárek – odličovací mušelínový ručník!


Overnight Repair Kit obsahuje:

Encapsulated Retinol Corrective Mask (60 ml)
Vyhlazující maska s retinolem. Obsahuje jednu z nejsilnějších forem retinolu – 3% enkapsulovaný retinol proniká hluboko do pokožky, kde podporuje produkci kolagenu. Současně viditelně vyhlazuje vrásky a odstraňuje pigmentové skvrny způsobené UV zářením. Nedráždí pokožku, perfektní pro zralou pleť.

Encapsulated Retinol Serum
Podporuje tvorbu kolagenu, sjednocuje tón pleti a zmírňuje vrásky. Intenzivní sérum s obsahem 2,5% retinolu toho zvládne během noci spoustu a vy se každý den probudíte s krásnější pletí. Speciální forma retinolu je pro větší účinnost zapouzdřena v lecitinu a do pokožky proniká hlouběji.

Jako dárek – čisticí a odličovací mušelínový ručník.

Ean: 5060373522337 Značka: The Organic Pharmacy Prodejce: Aurio
41115
Produktů
254
Kategorií
62
Značek