The Organic Pharmacy Quercetin & Vitamin C Complex Capsules

Produkt The Organic Pharmacy Quercetin & Vitamin C Complex Capsules z kategorie doplňky stravy od výrobce The Organic Pharmacy najdete na parfemy-obleceni.cz za 1110 Kč. Celý popis 1110 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Kvercetin s vitaminem C

Potravinový doplněk

Pomáhá zmírňovat projevy alergie. Trápí vás senná rýma nebo jiné alergické potíže? Silné vitamíny a protizánětlivé rostlinné extrakty s obsahem kvercetinu ‒ přírodního antihistaminika. Kvercetin zmírňuje alergické projevy organismu a tlumí zánět.

Účinky kvercetinu posiluje obsažený vitamin C a bromelin ‒ velmi silná protizánětlivá látka s antialergenními vlastnostmi.


Proč si kvercetin s vitaminem C zamilujete:

 • působí příznivě na zdraví cév a kloubů
 • pomáhá mírnit alergické reakce včetně kožních a potravinových
 • působí proti bolestem a napomáhá hojení při úrazech
 • podporuje přirozenou tvorbu kolagenu
 • tlumí zánětlivé procesy


Blahodárné složení:

 • vitamin C ‒ stabilní forma vitaminu C rozpustná v tucích i ve vodě. Má antioxidační a konzervační účinek.
 • kvercetin ‒ jeden z nejsilnějších rostlinných flavonoidů. Působí jako silný antioxidant a redukuje záněty. Potlačuje uvolnění histaminu z buněk, a tak tlumí alergické reakce (včetně astmatu či po bodnutí hmyzem). Pomáhá udržovat cévy čisté a průchodné.
 • kopřiva ‒ obsahuje spoustu živin. Při lokálním použití má zklidňující účinky a blahodárně působí na vyrážky.
 • bezový květ ‒ kvetoucí část bezového květu obsahuje 5× více antokyanů (polyfenolových antioxidantů) než borůvky. Posiluje schopnost kožních buněk bojovat proti volným radikálům. Navíc zmírňuje zánět a zklidňuje podráždění.
 • bromelin (bromelain) ‒ silný protizánětlivý enzym získávaný z ananasových stonků. Zkoumá se jeho vzájemné působení s prostaglandiny, dalšími protizánětlivými látkami.
 • kurkuma ‒ obsažený kurkumin je silný protizánětlivý a antioxidační prostředek. Stimuluje v těle přirozenou produkci hormonu kortizonu, který reguluje přehnané reakce imunitního systému.


Doporučené užívání:

Během pylové sezóny nebo v období zhoršení alergických potíží užívejte 3 tobolky denně před jídlem. V případě potíží s klouby užívejte stejné množství.


Ingredients:

Bulking Agent: Di Calcium Phosphate; Vitamin C (as Calcium Ascorbate); Quercetin; Capsule Shell: HydroxyPropylMethyl Cellulose; Anti-Caking: Magnesium Stearate, Silicon Dioxide; Bromelain (compound ingredient: Maltodextrin); Turmeric Powder (Curcuma longa L., Rhizome); Elderflower Extract (Sambucus Nigra L., Flower); Nettle (Urtica dioica L., Leaf, compound ingredient: Maltodextrin)

 

Vlastnosti produktu

Obsah:60 ks
Účinek:Proti zánětu
Účinek:Antialergenní
Účinek:Hojení
Účinek:Tvorba kolagenu
Ean: 5060373521415 Značka: The Organic Pharmacy Prodejce: Aurio
41115
Produktů
254
Kategorií
62
Značek